7,90 euro za godz. brutto

Niemcy praca od zaraz dla par bez znajomości języka na produkcji przypraw Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Monachium
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: 1 grudnia 2014 00:18

Od zaraz poszukujemy 2 par bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Monachium na produkcji przypraw dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 7,90 euro za godz. brutto

Zadania:
- obsługiwanie maszyn produkcyjnych
- dbanie o ciągłość produkcyjną na taśmie
- dostarczanie produktów
- mieszanie przypraw zgodnie z recepturą firmy
- zajmowanie się pakowaniem wyrobów
- kontrolowanie jakości gotowych mieszanek
- transport pełnych palet na magazyn

Wymagania:
- chęć do dalszej nauki
- zdolności matematyczne
- posiadanie doświadczenia na danym stanowisku mile widziane
- przestrzeganie zasad BHP
- gotowość do natychmiastowego wyjazdu
- znajomość języka niemieckiego u jednej osoby z pary będzie sprzyjała podczas rekrutacji
- dokładne wykonywanie zadań
- bezkonfliktowość, punktualność, zaangażowanie

Oferujemy:
- legalną pracę na 2 miesiące
- dla najlepszych możliwość stałej współpracy
- na miejscu obecność polskiego koordynatora
- pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
- podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
- dobre warunki pracownicze
- zatrudnienie bez znajomości języka urzędowego
- możliwość zdobycia doświadczenia
- wynagrodzenie w wysokości 8,50 euro po odliczeniu kosztów za wynajem wynosi 7,90 euro za godz. brutto

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: polnische-abeiter@clerk.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-przypraw-praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-monachium-pilne/

ID ogłoszenia: 442547b968823dfb

6 Odpowiedzi na “Niemcy praca od zaraz dla par bez znajomości języka na produkcji przypraw Monachium”

  1. Witamy Panistwa wras ze znajoma i synem jestesmy gotowi do podjecia panistwa oferty pracy od zaras oto nasz kontakt 517755057 diekujemy bardzo.

  2. Krzysztof na 3 grudnia 2014 @ 10:24

    Witam ja i moja dziewczyna jestesmy zainteresowani ta praca prosze o kontakt tej oferty moj kontakt 725420172

  3. Witam
    Jestem (21l) zainteresowany ( wraz z kolegą 21l ) pracą w Monachium lub okolicy
    Do końca roku pracuję w Hannover, dlatego pracę możemy podjąć od stycznia 2015
    proszę o kontakt email lub tel +49 176 838 608 21

  4. witam.jestem zainteresowany państwa ofertą.Proszę o kontakt tele 790-893-283

  5. wasza propozycja mi odpowiada

  6. Jestesmy zainteresowani Wasza oferta pracy
    Mamy doswiadczenie i staz na podobnych stanowiskach pracy
    Cechujemy sie dyspozycyjnoscia i sumiennoscia w pracy
    Prosimy o kontakt tel. lub emailowy
    nr.tel.603-438-726
    Pozdrawiamy