8,50 euro/h brutto

Niemcy praca w Monachium od zaraz produkcja przypraw bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Monachium
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 19 października 2014 00:10

Fabryka z Monachium produkująca przyprawy szuka od zaraz osób bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu i obsłudze maszyn. Zatrudnienie bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
– kontrolowanie jakości produktów wytwarzanych
– dbanie o prawidłowość produkcyjną
– obsługiwanie maszyn foliujących
– zajmowanie się pakowaniem i magazynowaniem palet

Wymagania:
– odpowiedzialne wykonywanie zadań
– umiejętność logicznego myślenia będzie atutem
– swoboda w liczeniu i przeliczaniu miar oraz wag
– ochota do dalszej nauki
– przestrzeganie zasad BHP
– gotowość do wyjazdu za granice na 6 miesięcy
– język niemiecki mile widziany
– doświadczenie na danym stanowisku konieczne

Oferujemy:
– kontrakt na 6 miesięcy
– pracę w międzynarodowej firmie
– oferujemy zakwaterowanie płatne 300 euro za miesiąc
– szkolenia pracownicze
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora
– przyjazną atmosferę
– dla chętnych możliwość starania się o świadczenia socjalne

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę wysyłać na maila: zuver@consultant.com w tytule proszę wpisać: produkcja przypraw Monachium.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/produkcja-przypraw-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 3785442cfd549bf6

1 odpowiedź na “Niemcy praca w Monachium od zaraz produkcja przypraw bez znajomości języka”

  1. szukam pracy na 22 listopada 2014 @ 17:50

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy, czy byłaby ona aktualna na lipiec?