8,50 euro za godz. brutto

Niemcy praca w Stuttgarcie produkcja kanapek bez znajomości języka dla par

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 15 marca 2015 22:05

Dam pracę w Niemczech (Stuttgart) na linii produkcyjnej przy pakowaniu kanapek. Oferta dla par bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem płatnym. Zatrudnienie na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto

Zadania:
– pakowanie kanapek przy taśmie produkcyjnej
– zajmowanie się sprawdzaniem produktów pod względem jakościowym
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– donoszenie składników na taśmę

Wymagania:
– aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
– przestrzeganie zasad higieny pracy
– dbanie o dobre wykonywanie zadań
– wcześniejsze doświadczenia w pracach produkcyjnych
– chęć do pracy w grupie osób
– rzetelność, odpowiedzialność, punktualność
– zaangażowanie, samodzielność

Oferujemy:
– zatrudnienie na 3 miesiące
– pracodawca zapewnia strój służbowy
– pomoc w wypełnianiu niezbędnych dokumentów potrzebny do rozpoczęcia danej pracy
– dla chętnych możliwość podjęcia stałej pracy
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym na maila: arbeiteinstellen@job4u.com z tytułem: PK.008.2015

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kanapek-dla-par-stuttgart/

ID ogłoszenia: 4835505d91c7203c

ilość wszystkich wyświetleń: 4373, dzisiaj: 1

9 komentarzy na “Niemcy praca w Stuttgarcie produkcja kanapek bez znajomości języka dla par”

  1. Szukamy pracy za granica najlepiej w Niemczech jestem z dziewczyna.Czy ogloszenie jest aktualne? Proszę o odpowiedz

  2. Witam był bym zainteresowany podjęciem pracy u państwa mam 25 lat posiadam książeczkę sanepid. Mam prawo jazdy kategorii B .jestem dyspozycyjny od zaraz punktualny pracowity i samo dzielny .proszę o odp z góry bardzo dziękuję .

  3. witam waz z koleżanką jesteśmy zainteresowani pracą .Prosimy o kontakt 728820234

  4. Witam jestem zainteresowany tom pracom,bez nałogów wytrzymałość bardzo dobra proszę dzwonić 667653258.

    E mail golebiepzhgp0355@wp.pl

    Pozdrawiam.

  5. Witam 🙂 wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą. Proszę o kontakt na e-mail: piotr.dobrowolski0@o2.pl lub numer numer Tel. 697941716

  6. patrycja na 25 marca 2015 @ 13:36

    Witam jestem zainteresowana praca w waszej firmie od zaraz.Prosze dzwonić mój nr 510 410 950

  7. Chciałbym podjąć pracę u państwa,jestem sumienny, pracowity, dyspozycyjny, posiadam prawo jazdy kat. B, moge wyjechać od zaraz.

  8. Witam

    Mam na imię Marcin i ma 18 lat , uczęszczam do Technikum. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Znam język niemiecki i angielski w stopniu pozwalającym mi na swobodne komunikowanie się z innymi osobami. Staram się wykonywać moją prace szybko i rzetelnie. Jestem gotów podjąć pracę od 18 kwietnia.

    Mój nr. telefonu 783263864
    Z poważaniem
    Marcin Grochola