105 SEK brutto/h + zakwaterowanie

Norrköping praca w Szwecji przy pakowaniu owoców bez języka od zaraz

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Norrköping
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2015 02:11

Ogłoszenie pracy w Szwecji dla Polaków bez znajomości języka szwedzkiego. Zatrudnienie w Norrköping do podjęcia od zaraz przy sortowaniu i pakowaniu owoców egzotycznych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz owoców egzotycznych

Lokalizacja: Norrköping, Szwecja

Zarobki: 105 SEK brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca w szybkim tempie polegająca na sortowaniu i pakowaniu owoców egzotycznych
  • pracownik wykonuje powierzone zadania w pozycji stojącej (wymuszonej) przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Szwecji od zaraz
  • energiczność, sumienność, ostrożność
  • spostrzegawczość
  • szybkie tempo pracy
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na 3 miesiące
  • umowę legalną, zgodną ze szwedzkimi standardami
  • szkolenie wprowadzające
  • wsparcie na miejscu
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • przejazdy pomiędzy zakładem pracy a zamieszkaniem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 002/001/2016/Szwecja

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 329565e749987edc