do uzgodnienia

Norwegia praca bez języka na magazynie z auto-częściami od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2017 00:48

Proponujemy opcję zatrudnienia na magazynie hurtowni z częściami samochodowymi z Bergen dla osób bez znajomości języka norweskiego. Norwegia praca od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Termin: od zaraz
Zarobki: do ustalenia

Opis zadań:

  • zatrudnienie odbywa się w hurtowni z częściami oraz akcesoriami samochodowymi
  • osoba zatrudniona zajmuje się zbieraniem zamówień i pakowaniem towaru
  • wprowadzanie danych do systemu i obsługa urządzeń
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • energiczność, szybkość, zwinność
  • odpowiedzialność, świetne zorganizowanie
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie
  • samodyscyplina
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • pomoc przy znalezieniu kwatery
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • bardzo dobre wynagrodzenie, wypłacane zawsze w terminie
  • zatrudnienie od zaraz
  • legalną umowę o pracę
  • zatrudnienie bez pośredników na podstawie umowy z norweskim pracodawcą
  • możliwość rozwoju
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Zapraszamy do wysłania aktualnych CV oraz LM na adres dostępny poniżej:

  • Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 04/2017″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-czesciami-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 12358f778be49e09