od 155 NOK/h brutto

Norwegia praca bez języka na produkcji rowerów od zaraz Sandnes 2019

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandnes
  • Opublikowany: 17 maja 2018 08:08

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na produkcji przy montażu rowerów. Atrakcyjne zatrudnienie 2019 w Sandnes dla osób bez znajomości języka norweskiego na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Zarobki: od 145 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Sandnes, Norwegia

Opis zadań:

  • praca manualna polegająca na montażu części rowerowych i rowerów
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej za pomocą elektronarzędzi
  • przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • szybkość, zwinność
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie
  • zręczność i odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • realną możliwość rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opcja korzystania ze świadczeń socjalnych
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki
  • zamieszkanie w cenie 3000 NOK miesięcznie od osoby w pokojach 2 osobowych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • soknadansatte_2018@fastem.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-rowerow-sandnes-2018/

ID ogłoszenia: 3485afca73b9130e

ilość wszystkich wyświetleń: 1760, dzisiaj: 1