160-180/h

Norwegia praca bez znajomości języka dla par na produkcji kosmetyków Baerum

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Baerum
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2018 18:54

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji kosmetyków w fabryce z Baerum. Zatrudnienie dla par również bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Pensja: 160 do 180 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Baerum, Norwegia

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • praca na produkcji kosmetyków przy dbaniu o jakości, pakowaniu i obsłudze maszyn produkcyjnych
  • inne zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w Norwegii od zaraz
  • brak uzależnień – osoby z problemem alkoholowym proszone są o nie wysyłanie aplikacji
  • czynne prawo jazdy kat.B i własne auto
  • umiejętność pracy w grupie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • umowę zgodną ze standardami norweskimi
  • sumienne przeszkolenie pracownicze
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy. Zgłoszenie prosimy przesłać na adres:

  • norway-worker@europe.com z dopiskiem w nagłówku: pr/08/18

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-dla-par-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-baerum/

ID ogłoszenia: 4745b792bc30fb4a