do uzgodnienia

Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie części samochodowych od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 31 lipca 2021 01:39

Zatrudnienie w Bergen dla magazynierów bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Norwegii na magazynie hurtowni części samochodowych. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na magazynie części samochodowych;
  • kompletowanie zamówień, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, rozładowywanie oraz sprawdzanie zgodności dostaw, a także pakowanie towarów oraz generowanie listów przewozowych itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • rzetelność;
  • sumienne, solidne i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • samodyscyplina;
  • bezkonfliktowość;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • świadczenia socjalne;
  • odprowadzanie podatku do norweskiego urzędu;
  • płatny urlop;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę na czas;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

Umowa będzie pospisywana w oddziale agencji w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację, a opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów w wysokości około 300 NOK zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/08/2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-czesci-samochodowych-bergen/

ID ogłoszenia: 4936104390000a83