165 NOK/h brutto

Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie obuwia od zaraz w Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 03:03

Propozycja zatrudnienia od zaraz na magazynie hurtowni obuwniczej ze Stavanger. Oferta pracy w Norwegii skierowana także do osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu z obuwiem

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Pensja: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni obuwniczej przy codziennych obowiązków
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień, pakowanie towarów, przyjmowanie dostaw, obsługiwanie komputera, współpracowanie z innymi działami itp.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • brak uzależnień
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pracę na jednej zmianie
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • świadczenia socjalne
  • zatrudnienie na podstawie umowy na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy w Niemczech dla najlepszych
  • odpłatne zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia pocztą elektroniczną, na adres:

  • Arbeid-Nyheter@consultant.com z dopiskiem w nagłówku: Lagermedarbeider 02/20

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-obuwia-stavanger/

ID ogłoszenia: 1185e558ebf97cfb