156,80/h brutto

Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie odzieżowym od zaraz Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Opublikowany: 15 października 2018 01:16

Poszukujemy chętnych również bez znajomości języka na stanowisko order picer na magazynie odzieżowym z Fredrikstad. Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla 2 chętnych z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Zarobki: 156,80 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • zbieranie zamówień na magazynie
  • sprawdzanie stanu towarów, kontrola cen i wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • generowanie listów i naklejanie ich w widocznych miejscach
  • w zależności od typu zamówień dołączanie alarmów przeciwkradzieżowych – konieczne przy zamówieniach hurtowych!
  • inne prace zlecane zgodnie z aktualną potrzebą

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języków obcych
  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • możliwość pracy na nocnej zmianie

Zapewniamy:

  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie na zmianie nocnej
  • opieka koordynatora Polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy próbnej, trwającej 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, proszony o zgłoszenia za pośrednictwem poniższego formularza:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-odzieza-fredrikstad-2018/

ID ogłoszenia: 1995bc322135a533