168,20 NOK brutto/h

Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie z elektroniką od zaraz Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Drammen
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 10 października 2020 00:57

Hurtownia z Drammen potrzebuje magazynierów do pracy w Norwegii bez znajomości języka. Aktualne od zaraz zatrudnienie na magazynie z elektroniką. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako pomocnik magazyniera;
  • pracownik będzie rozładowywał dostawy, kontrolował produkty zgodnie z zamówieniem oraz rozkładał je na półkach;
  • inne zadania to: aktualizacja danych w systemie komputerowym, zbieranie zamówień na podstawie listy, pakowanie ich, a potem wysyłanie;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • zmotywowanie;
  • samodyscyplina;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • bez j. norweskiego, ale z j. angielskim, który umożliwi swobodną komunikację;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność samodzielnego i logicznego myślenia.

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym;
  • pracę w oparciu o warunki norweskie;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • przeszkolenie pracownicze, które jest przeprowadzane przez Polaka;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego me/10/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/drammen-praca-norwegia-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-elektronika/

ID ogłoszenia: 5665f8070c5c35e3