156,40/h NOK

Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie z żywnością od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 listopada 2018 00:12
  • Wygasa: 1 dzień, 18 godzin

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie z żywnością przy kompletowaniu towarów. Zatrudnienie w Bergen dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 156,40 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • współpraca z innymi działami firmy
  • głównym zadaniem będzie zbieranie towarów, pakowanie, przygotowywanie do wysyłki
  • dbanie o porządek na magazynie oraz w dokumentach
  • rozładunek i załadunek ciężarówek
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym

Wymagania:

  • samodzielność, niezawodność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • świetna organizacja czasu pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • doświadczenie

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • sumienne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt mailowy, na adres:

  • soknadansatte@fastem.com z dopiskiem w nagłówku: „Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-zywnoscia-od-zaraz-bergen-2018/

ID ogłoszenia: 9725bfef7b8b7efb