do uzgodnienia

Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji lodów od zaraz Gjelleråsen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Gjelleråsen
  • Opublikowany: 9 lutego 2017 01:24

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii na produkcji lodów oraz deserów lodowych w fabryce z Gjelleråsen bez znajomości języka. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz na rok 2017.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Rozpoczęcie: od zaraz
Lokalizacja: Gjelleråsen, Norwegia
Wakaty: 4
Wynagrodzenie: do uzgodnienia, stawka godzinowa zależna od posiadanych kwalifikacji

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne w fabryce lodów oraz deserów mrożonych
  • sporządzanie mieszanek zgodnie z przepisem
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • mycie oraz konserwacja maszyn
  • pakowanie wyrobów
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez koordynatora prac

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia na 5 miesięcy w Norwegii
  • brak problemów z podjęciem pracy w systemie trójzmianowym
  • zdolność do pracy zmianowej
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • znajomość zasad higieny do pracy z żywnością – mile widziane osoby znające system ISO 22000:2005 lub HACCP

Zapewniamy:

  • pełne ubezpieczenie na cały okres zatrudnienia
  • pomoc przy tłumaczeniach dokumentów oraz w sprawach urzędowych
  • wsparcie zapewnione telefonicznie
  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę o pracę na 5 miesięcy
  • zamieszkanie w cenie 5000 NOK miesięcznie zapewnione w hotelu robotniczym

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz dostępny na stronie poniższej:

Koniecznie prosimy oznaczyć opcję: „produkcja lodów 2017″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-przy-produkcji-lodow-od-zaraz-luty-2017-w-gjellerasen/

ID ogłoszenia: 886589b5639756de

ilość wszystkich wyświetleń: 2205, dzisiaj: 1