168/h + mieszkanie

Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji napojów od zaraz Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 01:24

Propozycja zatrudnienia dla Polaków w Lillehammer na produkcji napojów energetycznych i izotonicznych. Praca w Norwegii dla osób również bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 168 NOK na godzinę pracy brutto

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce firmy produkującej napoje energetyczne oraz izotoniczne
  • pracownik zajmuje się dbaniem o ciągłość produkcyjną, przenoszeniem artykułów na taśmę oraz kontrolowaniem procesów
  • do zadań należeć będzie obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • brak nałogów
  • dobre zdrowie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • możliwość przyjechania swoim autem
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia oraz nawet podstawowa znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • pomoc przy sprawach formalnych, np. w urzędach lub bankach
  • norweską umowę o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w koronie norweskiej
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z norweskim pracodawcą
  • bezpłatne zamieszkanie w 2-3 osobowych, ogrzewanych pokojach, dla par zapewnione są osobne 2 osobowe pokoje
  • dostęp do wi-fi

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz kontaktowy z oznaczeniem: „Produkcja napojów Lillehammer”

formularz kontaktowy: https://www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-na-produkcji-napojow-od-zaraz-lillehammer-dla-pa/

ID ogłoszenia: 8445a1f2c6e47df5

8 Odpowiedzi na “Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji napojów od zaraz Lillehammer”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy

  2. Jestem zainteresowany ofertą pracy bez znajomości języka w Lillehammer na produkcji napojów izotonicznych mój mail k.lis960@gmail.com tel 796418498

  3. tomek12345 na 10 grudnia 2017 @ 19:03

    Witam jestesmy zainteresowani oferta pracy Nasz kontakt +48667859741 email grochowski.pacanow@gmail,com

  4. Witam,
    wraz z partnerem jestem zainteresowana powyższym ogłoszeniem.
    Proszę o kontakt + 48 515 443 713.
    Z poważaniem.

  5. Grzesiek93 na 14 grudnia 2017 @ 17:46

    jestem zainteresowany proszke o kontakt

  6. Witam, jestem zainteresowany proszke o kontakt +48 884 929 842

  7. Wojciech Skowronek 96 na 15 stycznia 2018 @ 23:08

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy proszę o kontakt
    Mój numer 574684651
    Mail wojtekskowronek@o2.pl