152,40 NOK/h + zakwaterowanie

Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji pizzy od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2018 00:44

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii na produkcji pizzy do podjęcia od zaraz. Ogłoszenie z fabryki w Bergen dla chętnych również bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest za darmo na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: obowiązuje stawka 152,40 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Umowa: na pełny etat – po 40 godzin pracy w tygodniu

Zadania:

  • praca polegać będzie na wyrabianiu ciasta i sporządzania mieszanek zgodnie z recepturą producenta
  • obsługiwanie maszyn, smarowanie blatów sosami
  • do zadań może należeć układanie składników

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość, odpowiedzialność i sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenie w gastronomii będzie dodatkowym atutem
  • możliwość pracy na zmiany

Oferujemy:

  • pracę na podstawie norweskiej umowy tymczasowej
  • środki ochronne – kombinezon, czepki, rękawiczki itp.
  • pomoc na miejscu przy sprawach związanych z legalnym podjęciem pracy w Norwegii
  • odzież roboczą
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • soknadansatte2018@fastem.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-bergen-2018/

ID ogłoszenia: 4725a6dbf502ed89

ilość wszystkich wyświetleń: 2203, dzisiaj: 1

6 komentarzy na “Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji pizzy od zaraz Bergen”

  1. Justyna wolowicz na 29 stycznia 2018 @ 15:11

    Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani propozycją pracy jesteśmy gotowi na wyjazd jesteśmy sumienni pracowici i szybko przyswajamy wiedzę oraz powierzone zadania proszę o kontakt
    574684651

  2. Antos Tomasz na 29 stycznia 2018 @ 16:29

    Witam wysłałem CV na e-mail Pilnie poszukujemy pracy. Małżeństwo w zawodach Kucharz 🙂 prosze o kontakt 518037064

  3. Witam jestem ogromnie zainteresowana tą ofertą wraz z narzeczonym szukamy pracy od zaraz, młodzi, pracowici, bez nałogów, pełni energi oraz sumienni. Prosze o kontakt pod numerem +48605968360

  4. Ksanti73 na 4 lutego 2018 @ 14:51

    Zainteresowana. Pracowita, sumienna, komunikatywna, szybko przyswajam wiedzę i szybko się uczę. Z wielka chęcią do pracy i do zmian w życiu.

  5. PablitoJob na 17 marca 2018 @ 09:56

    Witam uprzejmie!
    Jestem zainteresowany ofertą pracy, mam spore doświadczenie w North IRL, w Danii, i NL. Angielski bardzo dobry, niemiecki podstawowy, nie karalność, brak jakichkolwiek nałogów. ( Szkoła morska )25 lat. Gotowy jestem od zaraz.
    Partnerka również jest zdecydowana. Oczekuję na odpowiedź, bardzo mi zależy nawet na okres próbny jestem zdecydowany.

    Pozdrawiam serdecznie ! +48 735604068