od 155 NOK/h brutto

Norwegia praca bez znajomości jezyka na produkcji rowerów od zaraz Sandnes

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandnes
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Opublikowany: 20 czerwca 2019 02:08

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie z fabryki Sandnes na produkcji przy montażu rowerów. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę.

Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Zarobki: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji rowerów
  • pracownik będzie zajmował się montażem poszczególnych elementów oraz ich pakowaniem
  • dbanie o wysoką jakość produkcji
  • prace porządkowe
  • inne zadania związane z montażem, np. lutowanie lub zadania z używaniem elektronarzędzi itp.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • chęć do rozwoju i nauki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • sumienność, pracowitość
  • umiejętności techniczne

Oferujemy:

  • norweskie warunki zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • ubezpieczenie pracownicze i opłacanie składek
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • wdrożenie w obowiązki
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach za 3000 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail wraz z CV, należy przesłać na adres:

  • soknadansatte@fast-email.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-rowerow-sandnes-2/

ID ogłoszenia: 8985d06a33dce1a0

ilość wszystkich wyświetleń: 508, dzisiaj: 4