156/h brutto NOK

Norwegia praca bez znajomości języka od zaraz pakowanie słodyczy Oslo 2019

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 15 lutego 2018 00:42

Ogłoszenie pracy w Norwegi 2019 dla Polaków przy pakowaniu słodyczy. Od zaraz zatrudnimy chętnych bez znajomości języka w Oslo na stanowisku pakowacza. Zakwaterowanie możliwe na miejscu odpłatnie za 50 NOK za dobę.

Stanowisko: pakowacz słodyczy

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 156 NOK brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy z opcją przedłużenia

Wakaty: 2

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przepakowywanie słodyczy z opakowań zbiorczych do mniejszych oraz obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • zadania będą wykonywane zgodnie z zasadami BHP
  • dbanie o wysoką jakość

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • sprawność, zwinność, zaangażowanie
  • dostępność na 6 tygodni
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie dobrym
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • pracę na okres 6 tygodni
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • tymczasową umowę norweską
  • możliwość skorzystania z ciepłego osiłku na miejscu za 100 NOK dziennie
  • pomoc w szybkim rozliczeniu podatku pod koniec umowy
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 50 NOK za dobę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/009/18

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-pakowanie-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 8465a83501e3b1d9

3 komentarze na “Norwegia praca bez znajomości języka od zaraz pakowanie słodyczy Oslo 2019”

  1. Mateusz111 na 15 lutego 2018 @ 14:04

    Jestem zainteresowany razem z żoną. matmen111@onet.pl nr.575908109

  2. Katarzyna43 na 18 lutego 2018 @ 22:33

    Jestem zainteresowana państwa oferta pracy mój numer tel 729591001
    Pozdrawiam
    Katarzyna

  3. Witam .

    Jesteśmy zainteresowani wraz z partnerem ofertą pracy .Wysłałam na maila nasze CV .Proszę o kontakt na numer tel .+48 661972621

    Pozdrawiam Ewa i Sławek