172,40 NOK brutto/h

Norwegia praca bez znajomości języka Oslo od zaraz na produkcji kremu czekoladowego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: minimum 4 miesiące
  • Opublikowany: 19 maja 2016 05:24

Oferujemy zatrudnienie w Oslo na produkcji kremu czekoladowo-nugatowego od zaraz. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego. Na miejscu zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Start: od czerwca 2016

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 172,40 NOK brutto na godzinę

Obowiązki:

  • pierwszym etapem będzie gruntowne szkolenie pracownicze, po którym to będą rozdzielane szczegółowe zadania produkcyjne zgodnie z predyspozycjami pracowników
  • zadania będą polegać na kontroli jakości produktów, przenoszeniu składników, obsłudze maszyn i kontroli jakości

Oczekiwania:

  • dobra znajomość angielskiego
  • zdolność do pracy w grupie
  • energiczność, żywiołowość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do zadań
  • szybkie przyswajanie nowych informacji i wdrażanie się w obowiązki
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii na okres minimum 4 miesięcy
  • atutem będzie doświadczenie produkcyjne

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacyjnym
  • brak pośredników
  • zatrudnienie na podstawie umowy bezpośrednio z norweską firm
  • darmowe zamieszkanie
  • pracę na 4 miesiące

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez formularz na stronie:
http://bit.do/rekrutacja-2016 z oznaczeniem opcji: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2016″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-przy-produkcji-kremu-czekoladowego-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 844573c85a0907fe

ilość wszystkich wyświetleń: 826, dzisiaj: 3

4 Odpowiedzi na “Norwegia praca bez znajomości języka Oslo od zaraz na produkcji kremu czekoladowego”

  1. KrystianS na 24 maja 2016 @ 12:51

    Witam
    Jestem zainteresowany waszą ofertą ,mam 3 letnie doświadczenie ang. (Premier Foods ).
    Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy :

    Bardzo dobra znajomość języka ang .

    Krystianswital1@gmail.com
    604996642

    Pozdrawiam

  2. Switlana na 30 maja 2016 @ 20:55

    Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy
    Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny
    svits@wp.pl
    729323845

  3. Witam
    Jesteśmy zainteresowany ofertą pracy z moim kolegą
    Proszę o kontakt mailowy alios15@icloud.com