163,80 NOK brutto/h

Norwegia praca bez znajomości języka pakowanie przekąsek od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 9 października 2017 01:29

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla Polaków przy pakowaniu słonych przekąsek. Od zaraz, oferta z fabryki w Bergen dla osób bez znajomości języka norweskiego.  Preferowane zgłoszenia od osób komunikatywnie porozumiewających się w języku angielskim.

Stanowisko: Pakowacz słonych przekąsek – krakersów, paluszków, czipsów itp.

Termin: od zaraz

Pensja: 163,80 NOK brutto na godzinę pracy

Miasto: Bergen, Norwegia

Obowiązki:

  • nadzór nad produkcją słonych przekąsek
  • pakowanie gotowych produktów do opakowań zbiorczych

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • brak problemów ze zdrowiem
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • pracowitość, energiczność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pakowaniu lub na produkcji

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym oraz pomoc przy tłumaczeniach
  • legalną umowę o pracę
  • odpłatne zamieszkanie w kwaterach pracowniczych za 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie na 3 miesiące na podstawie umowy podpisanej za pośrednictwem agencji pracy
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia zatrudnienia już bezpośrednio u norweskiego pracodawcy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: “pp/22/17” i z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • norwayworkers@europe.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bergen-dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 1359d9eddac412e

2 komentarze na “Norwegia praca bez znajomości języka pakowanie przekąsek od zaraz Bergen”

  1. Judyta kruk na 17 listopada 2017 @ 19:14

    Witam poszukuje pracy w Norwegi miasto Bergen niestety brak znajomości języka mam uprawnienia na wózek widłowy jestem pracowita oraz ambitnie wykonuje swoją prace

  2. Witam, jestem zainteresowany proszke o kontakt + 48 884 929 842