166-177 NOK/h brutto

Norwegia praca bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin od zaraz Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2019 02:22

Poszukujemy pakowaczy również bez znajomości języka do pakowania wędlin w zakładzie mięsnych ze Sarpsborg. Praca w Norwegii aktualna od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Lokalizacja: Sarpsborg, Norwegia

Zarobki: 166 do 177 NOK

Wakaty: 4

Termin: od sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca w zakładzie mięsnym przy układaniu plastrów lub kawałów wędlin na tackach
  • odkładanie odpowiednio przygotowanych tacek na taśmę do zafoliowania
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności manualne
  • zręczność, elastyczność, szybkość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • stosowanie się do zasad BHP i HACCP
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby lub 6000 NOK miesięcznie od pary
  • osoby nie chcące korzystać z zakwaterowania mogą znaleźć sobie lokum we własnym zakresie
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania ze świadczeń
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez dostępny poniżej formularz:

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2019″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-wedlin-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 2705d49ea377423b