162,80 NOK/h brutto

Norwegia praca na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka Moss

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Moss
  • Data rozpoczęcia pracy: 15.09.2014
  • Opublikowany: 12 września 2014 01:45

Aktualnie szukamy 6 pakowaczy bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia do pracy w Norwegii. Oferta z Moss od zaraz na linii produkcyjnej przy pakowaniu i sortowaniu warzyw. Zatrudnienie z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik do pakowania
Lokalizacja: Norwegia, Moss
Wynagrodzenie: 162,80 NOK/h brutto

Zadania:
– zajmowanie się sortowaniem produktów według ustalonych norm
– pakowanie warzyw do skrzynek i przygotowywanie do magazynowania
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na produkcji
– utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– język norweski będzie atutem
– dobra kondycja, wytrzymałość fizyczna
– doświadczenie będzie dodatkowym atutem
– zaświadczenie o niekaralności
– możliwość wyjazdu od zaraz

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz do końca roku
– pracę sezonową na norweskich warunkach
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– dla najlepszych praca na dłuższy okres
– miejsce zamieszkania w cenie 2000 NOK/mc + media
– zapewniamy pracownikom odzież roboczą
– start od 15 września

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-pakowanie-sortowanie-warzyw-sezonowa-oferta-bez-jezyka-moss/

ID ogłoszenia: 282541223cbbe324

ilość wszystkich wyświetleń: 4626, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Norwegia praca na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka Moss”

  1. witam czy potrzebujecie jeszcze do pracy ja jestem szalenie zainteresowana oto mój nr 46620639