166-175 NOK brutto/h

Norwegia praca od zaraz bez znajomości języka pakowanie wędlin dla par Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Opublikowany: 31 maja 2017 19:10

Pilnie zatrudnimy 2 pary do pracy w Norwegii przy pakowaniu wędlin. Oferta ze Sarpsborg do podjęcia od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Na miejscu zorganizowane jest zamieszkanie odpłatne.

Stanowisko: Pakowacz
Miejsce zatrudnienia: Sarpsborg, Norwegia
Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości około 166 – 175 NOK na godzinę pracy
Liczba wakatów: 4
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pakowanie wędlin krojonych
  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn, kontrola jakości oraz dbanie o odpowiednią wagę plastrów na tackach

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii na około 6 miesięcy
  • zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej lub w gastronomii
  • mile widziana znajomość zasad ISO 22000 lub HACCP

Zapewniamy:

  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • umowę o pracę podpisaną poprzez agencję pośrednictwa pracy
  • dla pracowników najlepszych będzie możliwe przedłużenie zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą norweskim
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby albo 6000 NOK miesięcznie od pary

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz dostępny na poniższej stronie:

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2017″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/paca-w-norwegii-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-wedlin-bez-jezyka-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 526592eb55c2a01c