do uzgodnienia

Norwegia praca od zaraz magazyn części samochodowych bez znajomości języka w Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2022 01:11

Hurtownia części samochodowych poszukuje od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Bergen bez znajomości języka na magazynie przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa urządzeń, przyjmowanie dostaw oraz ich rozładowywanie;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • rozliczanie zwrotów oraz zbieranie zamówień hurtowych i indywidualnych;
  • wykonywanie innych zadań.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • sumienne i dokładne wykonywanie zadań;
  • chęć brania nadgodzin;
  • mile widziane osoby, które znają się na samochodach.

Oferujemy:

  • płatny urlop;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę na czas;
  • norweska umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etap;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/04/2022″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-magazynie-czesci-samochodowych-bez-jezyka-od-zaraz-bergen-2022/

ID ogłoszenia: 314624b587e82e15