do uzgodnienia

Norwegia praca od zaraz na magazynie RTV bez znajomości języka w Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 11 grudnia 2021 00:26

Hurtownia RTV potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Bergen na magazynie możliwe bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie ze sprzętem RTV;
  • zatrudnienie w charakterze pomocnika magazyniera;
  • zbieranie zamówień, pakowanie produktów oraz ich zabezpieczanie;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przyjmowanie zwrotów;
  • samodzielne obsługiwanie wózka paletowego, skanera ora komputera itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane, odpowiedzialne i solidne wypełnianie zadań;
  • zmotywowanie do pracy;
  • chęć rozwijania się;
  • umiejętność sprawnego liczenia w pamięci;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • pomoc i opiekę administracyjno-kadrową;
  • przeszkolenie w języku polskim oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • możliwość rozwijania się;
  • norweską umowę o pracę na pół roku;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc od osoby.

Aplikacja:

Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów w wysokości ok. 300 NOK zostanie pobrana z pierwszego wynagrodzenia.

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem: „lagermedarbeider 12/2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-rtv-bergen/

ID ogłoszenia: 1161b2f1e0b1b6f