168,20/h brutto

Norwegia praca od zaraz na magazynie ze sprzętem IT bez znajomości języka Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Drammen
  • Opublikowany: 8 listopada 2018 00:21

Aktualna oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie hurtowni ze sprzętem komputerowym. Zatrudnienie w Drammen od zaraz dla komisjonerów również bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejscowość: Drammen, Norwegia

Pensja: stawka godzinowa wynosi 168,20 NOK brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • jest to praca na magazynie dużej hurtowni ze sprzętem komputerowym
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac porządkowych, kompletowanie zamówień, obsługę wózka widłowego oraz skanera ręcznego
  • pracownik będzie także pakował i wysyłał paczki

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie
  • zdolność do pracy w grupie
  • zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • sumienność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie, koszt miesięcy od osoby to 4500 NOK
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności, tłumaczeniach, zakładaniu konta w banku itp.
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia
  • przeszkolenie i pomoc w zaaklimatyzowaniu się
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “m/033/18” wraz z aktualnym CV, należy przesłać na adres:

  • norwayworker@europe.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-sprzetu-it-drammen/

ID ogłoszenia: 4485be3359b825d2