163,20 NOK brutto/h

Norwegia praca od zaraz pakowanie sera bez znajomości języka Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 grudnia 2016 21:44

Dam pracę w Norwegii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Oferta z Sandefjord dla chętnych przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej oraz przy kontroli jakości i obsłudze maszyn.

Rozpoczęcie: od zaraz
Stanowisko: Pakowacz
Miasto: Sandefjord, Norwegia
Pensja: 163,20 NOK brutto na godzinę
Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • pakowanie sera w kostkach lub krojonego
  • praca wykonywana będzie w szybkim tempie na linii produkcyjnej
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości i obsługa maszyn

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dobre zdrowie
  • doświadczenie na produkcji, w gastronomii albo jako pakowacz
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • ranie zamieszkanie
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wsparcie przy sprawach urzędowych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo. Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać na adres:

  • ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem w nagłówku: produksjonsarbeider/47

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-pakowanie-sera-od-zaraz-w-sandefjord/

ID ogłoszenia: 5165844560742288