164,60/h brutto

Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu warzyw bez znajomości języka Moss

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Moss
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2018 05:33

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii przy pakowaniu warzyw i owoców. Od zaraz zatrudnienie w rejonie Moss również dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz warzyw

Miasto: Moss, Norwegia

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Opis stanowiska:

  • praca polega na ręcznym myciu, sortowaniu oraz pakowaniu warzyw i owoców
  • zadania wykonywane są przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • umiejętność pracy samodzielnie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodą komunikację
  • zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność na przynajmniej 3 miesiące

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie w cenie 3500 NOK na pierwsze 3 miesiące
  • przy przedłużeniu umowy pracodawca nie zapewnia zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz:

Prosimy o oznaczenie opcji: „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-warzyw-od-zaraz-moss-2/

ID ogłoszenia: 9675ae0be8194262

3 komentarze na “Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu warzyw bez znajomości języka Moss”

  1. martinezp na 7 maja 2018 @ 19:37

    Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy przedstawioną przez Państwa i chciałbym aplikować na to stanowisko. mój nr tel.+48607384434
    Pozdrawiam

    Marcin Pichla

  2. Witam
    Para zainteresowana pracą proszę o kontakt pod nr telefonu +420 777209306

  3. Witam
    Para zainteresowana pracą proszę o kontakt pod nr telefonu +420 777209306 lub meil sylwiamonika1975@gmail.com