169 NOK brutto/h

Norwegia praca pakowanie łososia bez znajomości języka od zaraz Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 02:52

Przetwórnia rybna ze Stavanger zatrudni od zaraz pracowników na produkcję przy pakowaniu łososia wędzonego. Ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 169 NOK brutto na godzinę

Liczba wakatów: 3

Zakres zadań:

  • prace na produkcji rybnej
  • porcjowanie oraz pakowanie wędzonego łososia
  • układanie kawałków przygotowanych ryb na tacki, zgodnie z odpowiednią wagą i odkładanie na linię do zafoliowania

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • duża motywacja
  • uczciwość i lojalność
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej lub wykształcenie gastronomiczne
  • zdolność do pracy w zgodzie z zasadami BHP
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy podpisanej poprzez agencję pośrednictwa pracy
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zapewniona praca na pełny etat
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia na podstawie kontaktu
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 1000 NOK miesięcznie
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy przesłać CV na poniżej podany adres:

  • biuro@workingservice.pl z dopiskiem „Norwegia praca na produkcji Stavanger”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-przy-pakowaniu-lososia-bez-jezyka-stavanger-2016/

ID ogłoszenia: 728570a45669e644