168 NOK brutto/h

Norwegia praca pakowanie sera bez znajomości języka Oslo od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 29 marca 2016 01:38

Oferujemy pracę w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Oslo do podjęcia od zaraz dla pakowaczy.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 168 NOK brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • łatwe zadania przy taśmie produkcyjnej, polegające na pakowaniu sera krojonego na tacki zgodnie z deklarowaną wagą
  • prace wykonywane są w pozycji stojącej

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz, przynajmniej na 6 miesięcy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • posiadanie aktualnych badań wykonanych w stacji sanitarno-epidemiologicznej
  • brak uczuleń na lateks
  • preferowane są zgłoszenia od osób aktualnie przebywających w Norwegii, które znają język norweski

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu kwestii formalnych
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • podjęcie zatrudnienia przez norweską agencję pracy
  • dla najlepszych możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 3-4 tyś NOK za miesiąc

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • norjobber-as@outlook.com

Wiadomość prosimy zatytułować: „Pakowanie sera Oslo 04/2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-przy-pakowaniu-sera-bez-jezyka-oslo-2016/

ID ogłoszenia: 22056f9a857ac828

1 odpowiedź na “Norwegia praca pakowanie sera bez znajomości języka Oslo od zaraz”

  1. Witam , dwie dziewczyny są zainteresowane pracą , 19 lat , angielski w stopniu komuinkatywnym , tel: 669657332