163,60 NOK za godz. brutto

Norwegia praca od zaraz sortowanie paczek bez znajomości języka Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 6 października 2014 00:43

Dam pracę w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Oferta ze Sarpsborg od zaraz przy sortowaniu paczek. Zatrudnienie na minimum 3 miesiące. Pracodawca wymaga doświadczenia na danym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik taśmowy do sortowania
Lokalizacja: Norwegia, Sarpsborg
Wynagrodzenie: 163,60 NOK za godz. brutto
Numer referencyjny: logistikk/02

Zadania:
Praca przy taśmie która polega na sortowaniu paczek według ustalonych norm i zasad. Pracownik będzie również zajmował się załadunkiem przesyłek na ciężarówki.

Wymagania:
– osoba zdrowa bez żadnych nałogów
– dobra wytrzymałość fizyczna
– doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku konieczne
– chęć do podjęcia pracy zmianowej
– osoba radząca sobie ze stresem
– szybkie działanie i reagowanie
– dobra znajomość języka angielskiego w mowie jak i piśmie
– otwartość na nowych ludzi, komunikatywność

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji na 3 miesiące
– po wygaśnięciu umowy możliwość dalszej współpracy bezpośrednio u pracodawcy
– pomagamy przy wypełnianiu wszelkich formalności administracyjno-prawnych
– wspieramy zatrudnionych podczas szukania mieszkania podając najlepsze cenowo propozycje
– na miejscu obecność polskiego koordynatora
– zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku angielskim bądź norweskim na adres: ArbeidNyheter@yahoo.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-bez-jezyka-sortowanie-paczek-od-zaraz-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 9645431b1b86987c

2 komentarze na “Norwegia praca od zaraz sortowanie paczek bez znajomości języka Sarpsborg”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy.

  2. Mam 29 lat jestem zdrowy silny i chętny do pracy od zaraz oraz gotowy do dłuższego wyjazdu tel.730-705-075