168,40 NOK za godz. brutto

Norwegia praca w Bergen na produkcji karmy bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 11 stycznia 2015 02:54

Aktualnie szukamy osób bez znajomości języka urzędowego do pracy w Norwegii. Oferta z Bergen od zaraz na linii produkcyjnej przy pakowaniu karmy dla zwierząt. Zatrudnienie na 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnych
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 168,40 NOK za godz. brutto
Ilość osób: 3
Numer referencyjny: produksjonsarbeider/02/15

Zadania:
- odmierzanie składników
- ważenie
- wsypywanie odpowiedniej ilości karmy do torebek
- obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
- sporadyczne kontrolowanie jakości karmy
- paletowanie
- przygotowywanie paczek do dalszej wysyłki
- inne prace zlecane przez pracodawcę

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego
- zdolności rachunkowe (przeliczanie jednostek)
- wytrzymałość fizyczna
- gotowość do noszenia ciężkich rzeczy do 20 kg
- zdrowy kręgosłup
- kandydaci posiadający ukierunkowane wykształcenie (technologia żywności) są mile widziani
- doświadczenie i posiadanie referencji będzie atutem
- gotowość do wyjazdu od zaraz oraz pozostania za granicą na 3 miesiące

Oferujemy:
- szkolenia wprowadzające
- wdrożenie w system działania firmy
- pomoc w pierwszych dniach
- strój roboczy
- przejazd z Polski do Norwegii
- darmowe miejsce zamieszkania
- pomoc w razie pytań
- pracę w międzynarodowym zespole

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie CV (w języku angielskim bądź norweskim) na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no w tytule proszę wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-karmy-bez-znajomosci-jezyka-bergen-od-zaraz-2015/

ID ogłoszenia: 63354b1b59d7f019

7 Odpowiedzi na “Norwegia praca w Bergen na produkcji karmy bez znajomości języka od zaraz”

  1. jestem zainteresowny prosze o kontakt 695028511

  2. Szymon i Dawid na 13 stycznia 2015 @ 10:26

    Witam ! Jestem z kolegą i jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy , mam 22 lata a kolega 23 lata , znam język komunikatywnie , kolega również. dodam że pracowaliśmy już w Niemczech w podobnej branży. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku. (Liczymy na wyjazd od zaraz)

    Pozdrawiam

    NUMER TEL. kontaktowy : 731141829

    JESTEŚMY BEZ NAŁOGÓW!

  3. Jestem gotów do współpracy od zaraz wraz z kolegą proszę o odpowiedź.z poważaniem Kucharzyk Paweł 726433127.

  4. Iza i Sebastian na 17 stycznia 2015 @ 14:19

    Witam, jesteśmy zainteresowani pracą u Państwa, prosimy o kontakt pod numerem 721070353

  5. Jestem zainteresowany jesli jest to ogloszenie aktualne prosze o kontakt

  6. Jestem zainteresowany pracą posiadam prawo jazdy kat. B i C, uprawnienia na wózki widłowe z certyfikatem angielskim oraz kurs na koparko-ładowarki klasy 3. Nie posiadam żadnych nałogów, Posiadam wykształcenie zawodowe jako mechanik od 7 lat pracuję jako kierowca.Jestem osobą odpowiedzialną, punktualną i dokładnie wykonuję powierzoną mi prace, szybko się uczę. Proszę o kontakt 664-996-486

  7. Witam,

    wspólnie z chłopakiem poszukujemy pracy za granicą. Mam 23 lata, a chłopak 27.

    Jesteśmy pracowici, silnie zmobilizowani do pracy, nie pijący, nie palący. Jesteśmy gotowi do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

    Obecnie pracuje na kontroli jakości; moim głównym zadaniem jest pilnowanie produkcji sortowania owoców, oraz wysyłanie towarów.

    Liczymy na kontakt z Państwa strony.
    tel: 795-050-559