164 NOK/h brutto

Norwegia praca w Bergen od zaraz na magazynie bez znajomości języka 2015

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2015 13:11

Magazyn spożywczy z Bergen szuka od zaraz 2 pracowników do zbierania zamówień za pomocą skanera ręcznego. Praca w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 164 NOK/h brutto
Start: od zaraz (maj)
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– wyszukiwanie produktów na półkach
– kompletowanie zamówień
– paletowanie towaru oraz jego zabezpieczanie
– obsługiwanie skanera ręcznego

Wymagania:
– biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
– doświadczenie magazynowe jest konieczne
– wyjazd już w maju
– gotowość do pozostania w Norwegii na pół roku
– możliwość podjęcia pracy zmianowej
– dla osób samodzielnych, zdyscyplinowanych, odpowiedzialnych

Oferujemy:
– pracę zmianowej w tym noce
– zatrudnienie u norweskiego pracodawcy
– możliwość uzyskania stałego kontraktu
– w tygodniu zapewniamy przepracowanie minimum 40 godzin
– dla chętnych możliwość wyrobienia godzin dodatkowych
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=56753849

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bergen-praca-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-na-magazynie-od-zaraz-dla-polakow-05-2015/

ID ogłoszenia: 9525533824fc7760

4 komentarze na “Norwegia praca w Bergen od zaraz na magazynie bez znajomości języka 2015”

  1. zielinski Arkadiusz na 20 kwietnia 2015 @ 12:54

    Witam, mam polroczne doswiadczenie na magazynie w Jeronimo Martins , biedronka. Jestem zainteresowany praca od zaraz, Mam doswiadczenie wyjazdow zagranicznych m.in Dania, Szwajcaria, Francja. Prosze o kontakt na adres email badz nr kom 787629910

  2. witam, jestem zainteresowana wyjazdem i ofertą pracy w norwegii od zaraz!! pracuje na produkcji od 5 lat wiec mam doświadczenie w tej pracy. osoby chetne do wyjazdu 2!
    prosze o kontakt 792003352

  3. Witam, obecnie jestem w Norwegii w Dramen i jestem zainteresowanynr tel 725799382

  4. witam;jestem zainteresowany wyjazdem do pracy od zaraz, spełniam wymogi ogłoszenia
    tel.790562396