do ustalenia

Norwegia praca w Drammen bez znajomości języka na produkcji spożywczej

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Drammen
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 00:00

Od zaraz poszukujemy 4 osób do pracy w Norwegii na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Drammen dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu i kontrolowaniu jakości produktów spożywczych.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Norwegia, Drammen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony jest odpowiedzialny za wspieranie procesów produkcyjnych, do których nalezą: pakowanie, kontrolowanie jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, prace magazynowe ,itp.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- zmotywowanie do podjęcia zatrudnienia za granicą
- umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
- kandydaci z doświadczeniem produkcyjnym będą mieli pierwszeństwo podczas rekrutacji
- osoba silna psychicznie i fizycznie

Oferujemy:
- dobre traktowanie pracowników przez przełożonych
- wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
- szkolenia w pierwszym dniu
- wprowadzenie w politykę firmy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: post@rekrutteringshusetmork.no w tytule wpisując: Produksjonsmedarbeider.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-bez-znajomosci-jezyka-drammen/

ID ogłoszenia: 7195456af6c3c2d0

2 Odpowiedzi na “Norwegia praca w Drammen bez znajomości języka na produkcji spożywczej”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą .

  2. Witam jestem zainteresowana państwa ofertą oto mój nr 46620639