do ustalenia

Norwegia praca w Drammen przy pakowaniu towarów bez znajomości języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Drammen
  • Opublikowany: 19 grudnia 2014 22:48

Poszukujemy pracowników produkcyjnych do pracy w Norwegii. Oferta z Drammen na taśmie przy pakowaniu bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Drammen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie się głównie zajmować pakowaniem produktów. Zatrudniony może również zostać przydzielony do innych prac gdy zajdzie taka potrzeba.

Wymagania:
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– poszukujemy osób odpowiedzialnych
– chęć do pracy za granicą
– osoba otwarta, komunikatywna
– ochota do pracy z grupą ludzi
– umiejętność radzenie sobie ze stresem
– szybkie przyswajanie nowej wiedzy
– przyjazne usposobienie

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– na miejscu obecność polskiego rezydenta
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy
– szkolenia pracownicze
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV i listu motywacyjnego na maila: post@rekrutteringshusetmork.no w tytule wpisując: Produksjonsmedarbeider.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-bez-jezyka-norweskiego-przy-pakowaniu-na-produkcji-drammen/

ID ogłoszenia: 53454948c834e10a

1 odpowiedź na “Norwegia praca w Drammen przy pakowaniu towarów bez znajomości języka”

  1. Witam mam 30 lat posiadam doswiadczenie w pracy przy linni produkcyjnej przy pakowaniu
    i doswiadczenie w pracy za granicą na akord jak i na godz. mój nr 506669686