do uzgodnienia

Od czerwca 2016 praca w Holandii bez języka Emmeloord przy pakowaniu kosmetyków

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Emmeloord
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Data rozpoczęcia pracy: od 10 czerwca 2016
  • Opublikowany: 23 maja 2016 04:21

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii do podjęcia od 10 czerwca 2016 przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie w Emmeloord dla osób bez znajomości języka holenderskiego, pracodawca wymaga przynajmniej podstawowej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od 10 czerwca 2016

Miasto: Emmeloord, Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za ręczne pakowanie kosmetyków

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • niewymagane doświadczenie

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatorów mówiących w języku polskim
  • zorganizowany transport do Holandii
  • raz w tygodniu na kontro pracownika będzie wypłacane wynagrodzenie
  • miejsce zamieszkania
  • ubezpieczenie pracownicze
  • umowę o pracę zgodną ze standardami holenderskimi

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą prosimy o kontakt telefoniczny. Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 do 17:30 pod numer: 774410654

źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-kosmetykow-id366150.html

ID ogłoszenia: 6405741dd8cbfb8d

ilość wszystkich wyświetleń: 2302, dzisiaj: 1