do uzgodnienia

Od kwietnia 2016 praca w Holandii na produkcji kosmetyków z j. angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2016 04:33

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu kosmetyków (dezodorantów, lakierów, pianek) przy taśmie. Oferta z Tilburga z językiem angielskim.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Tilburg, Holandia

Zarobki: stawka do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Opis stanowiska pracy:

  • Prace związane z produkcją artykułów w fabryce kosmetycznej.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wypakowywanie różnego rodzaju produktów, np: dezodorantów, kremów, żeli, szamponów na taśmę, odpowiednie oklejenie, skontrolowanie jakości i zapakowanie w nowe pudełka.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego – umożliwiająca swobodną komunikację
  • preferowane zgłoszenia od osób z prawem jazdy kat.B
  • dynamiczne tempo pracy
  • sprawność, zręczność

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Holandii
  • wysokie zarobki z możliwością otrzymania podwyżek
  • bardzo dobra atmosfera w zespole
  • możliwość skorzystania z opcji płatnego zamieszkania, zapewnionej przez agencję pośrednictwa pracy

Jak aplikować?
Chętnych zapraszamy o wypełnienie formularza, dostępnego na stronie:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-przy-produkcji-kosmetykow-tilburg-22-kwietnia-2016/

ID ogłoszenia: 887570efd99b8adc