136,80 SEK brutto/h

Od lipca 2016 praca w Szwecji na produkcji napojów bez języka Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Göteborg
  • Opublikowany: 15 czerwca 2016 03:55

Fabryka napojów gazowanych ulokowana w Göteborgu zatrudni od zaraz chętnych do pracy w Szwecji na produkcji. Oferta bez znajomości języka szwedzkiego przy kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Göteborg, Szwecja

Wynagrodzenie: 136,80 SEK brutto na godzinę pracy

Start: od lipca 2016

Zakres obowiązków:

  • kontrola procesu produkcyjnego polegającego na napełnianiu butelek napojami
  • zadania manualne związane z oznaczaniem na opakowaniach daty ważności
  • kontrola szczelności opakowań
  • pakowanie oraz paletowanie

Oferujemy:

  • szybkość we wdrażaniu się w obowiązki
  • dobra organizacja
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • opieka polskiego koordynatora
  • umowa o pracę na okres 3 miesięcy od lipca bieżącego roku
  • zakwaterowanie płatne zorganizowane w niskiej cenie

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

  • arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: produkcja napojów gazowanych, Göteborg 2016

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 9557609739324ae

1 odpowiedź na “Od lipca 2016 praca w Szwecji na produkcji napojów bez języka Göteborg”

  1. Jestem zainteresowany pracą. Mieszkam na stałe w Goteborgu.
    Numer kontaktowy 0767 413 544