2000-2500/mc

Od stycznia 2019 praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji pizzy Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2019
  • Opublikowany: 1 stycznia 2019 00:58

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Hamburga od stycznia 2019 na produkcji pizzy. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od stycznia 2019

Pensja: od 2000 do 2500 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia i znajomości języka

Wakaty: 8

Zakres zadań:

  • jest to praca na produkcji dań gotowych – pizzy, makaronów, wrapów itp.
  • obowiązkiem pracownika jest głównie obsługa prostych maszyn, układanie składników, smarowanie blatów sosem, przygotowywanie składników itp.
  • dbanie o czystość

Wymagania:

  • elastyczność, zaangażowanie
  • zdolność do pracy w grupie
  • wysoka kultura osobista
  • pracowitość, zdyscyplinowanie
  • optymizm, komunikatywność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • opieka koordynatora Polaka
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania płatnego 250 euro miesięcznie od osoby
  • umowę na 3 miesiące
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • dodatki w postaci wyrobów firmowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV ma adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. prod/a8/01/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-stycznia-2019-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-hamburg/

ID ogłoszenia: 3695c269e660d886

ilość wszystkich wyświetleń: 1397, dzisiaj: 1