od NOK 155/h

Od stycznia 2019 praca w Norwegii bez znajomości jezyka na produkcji rowerów Sandnes

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandnes
  • Opublikowany: 26 grudnia 2018 02:21

Ogłoszenie pracy w Norwegii od stycznia 2019 bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Sandnes na produkcji rowerów dla Polaków bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Wynagrodzenie: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Miejsce zatrudnienia: Sandnes, Norwegia

Start: od stycznia 2019

Zakres zadań:

  • praca przy montażu rowerów oraz części rowerowych
  • zadania wykonywane są przy taśmociągu za pomocą elektronarzędzi
  • osoba zatrudniona dba o porządek na stanowisku, kontroluje jakość i pakuje gotowe rzeczy

Wymagania:

  • chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętności techniczne

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, koszt miesięczny to 3000 NOK miesięcznie za zamieszkanie w pokojach 2 osobowych
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • soknadansatte2019@fastem.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-na-produkcji-rowerow-od-stycznia-2019-sandnes/

ID ogłoszenia: 9205c1c16fe82f73

ilość wszystkich wyświetleń: 1679, dzisiaj: 1