12,59

Od zaaraz oferta pracy w Belgii na magazynie jako komisjoner, Grobbendonk

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: Grobbendonk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 1 listopada 2018 00:14

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Grobbendonk poszukuje od zaraz komisjonerów do legalnej pracy w Belgii na magazynie. Oferta ze znajomością języka angielskiego bądź niderlandzkiego.

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje osób do pracy na stanowisku orderpicker. Możliwość pracy dla par, grup, osób bez doświadczenia. Możliwość zakwaterowania od 15.11.18. do końca roku.

Opis stanowiska:
– praca ze skanerem,
– zbieranie zamówień,
– rozkładanie towaru na magazynie,
– inne zadania logistyki magazynowej.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
– wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest atutem, ale nie jest wymagane,
– motywacja do pracy.

Oferujemy:
– wynagrodzenie 12.59 euro/h brutto + dodatki (za pracę zmianową, nadgodziny, weekendy),
– możliwość zakwaterowania od 15.11.18,
– możliwość transportu,
– pracę w systemie zmianowym,
– zwrot kosztów dojazdu do pracy.

Więcej informacji +48 570 935 868
Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując orderpicker / Grobbendonk.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 9635bd83a84694f8

ilość wszystkich wyświetleń: 1526, dzisiaj: 1