9,25 GBP/h brutto

Od zaraz Anglia praca bez znajomości języka na magazynie z napojami Birmingham UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2019 02:01

Aktualna oferta pracy w Anglii jako komisjoner na magazynie z napojami. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka w Birmingham UK z płatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Birmingham, Anglia

Pensja: 9,25 GBP na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Umowa: na okres 6 miesięcy

Wakaty: 3

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem na palety
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie skanera ręcznego, wózka ręcznego elektrycznego oraz komputera
  • obowiązkiem będzie zabezpieczanie palet stretchem, ręczny załadunek zgrzewek i transport w obrębie magazynu

Oczekiwania:

  • duża dokładność, sumienność, rzetelność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • zaświadczenie o niekaralności wglądu – nie może być starsze niż 3 miesiące
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dostępność na pół roku

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • gwarancja minimalnego kursu wymiany funta na 5 PLN
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Anglii z Polski
  • w cenie 50 GBP na tydzień pracodawca ma zapewnione zamieszkanie na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość z załączeniem aktualnego CV należy przesłać na adres:

  • oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „Hurtownia napojów Birmingham 2019”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-na-magazynie-z-napojami-od-zaraz-birmingham/

ID ogłoszenia: 7095cc226bedaf22