9,25 GBP/h brutto

Od zaraz Anglia praca bez znajomości języka na magazynie z zabawkami Liverpool UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Opublikowany: 28 marca 2019 02:48

Aktualnie oferujemy tymczasowe zatrudnienie w Liverpoolu na magazynie z artykułami dla dzieci. Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Liverpool, Anglia

Liczba wakatów: 2

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 9,25 GBP/h brutto + premia 400 GBP na zakończenie kontraktu

Opis stanowiska pracy:

  • cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji
  • dbanie o porządek na miejscu pracy
  • rozładunek i załadunek
  • kompletowanie towarów na podstawie zamówienia
  • pakowanie towarów

Oczekiwania:

  • brak nałogów – w całym obrębie magazynu jest totalny zakaz palenia
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki jezdniowe
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • samodzielność
  • umiejętność liczenia w pamięci
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę na podstawie legalnej umowy podpisanej z agencją pośrednictwa pracy do końca września 2019
  • brak opłat za pośrednictwo, pomoc w przygotowywaniu dokumentów
  • dobre zarobki wypłacane przelewem na konto pracownika raz w tygodniu
  • możliwość pobierania zaliczek
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w odległości ok 3 km od zakładu pracy w cenie ok. 55 GBP tygodniowo

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt mailowy z załączeniem CV na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem:

hurtownia zabawek Liverpool 2019

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-od-zaraz-na-magazynie-zabawek-bez-jezyka-w-liverpool-uk-2019/

ID ogłoszenia: 3505c9bb9ce5dc5c