9,00 - 9,45 GBP brutto/h

Od zaraz Anglia praca przy pakowaniu przekąsek bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 26 czerwca 2021 00:27

Bez znajomości języka do podjęcia od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie 2021 w fabryce z Londynu na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP brutto na godz. z darmowym zakwaterowaniem albo 9,45 GBP brutto na godz. bez zakwaterowania.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca w pozycji stojącej na ostatnim etapie produkcji;
  • pracownik będzie pakował słone przekąski do kartonów;
  • w fabryce produkuje się chipsy, słone paluszki, chrupki oraz mieszanki orzechów.

Wymagania:

  • podsiadanie doświadczenia na produkcji żywności;
  • dostępność od zaraz na przynajmniej 3 miesiące;
  • szybkie3 tempo pracy przy ruchomej taśmie;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziana znajomość HACCP oraz ISO 22000.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe + premie dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • strój roboczy;
  • przeszkolenie z zasad BHP oraz HACCP.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „przekąski Londyn 2021”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-bez-jezyka-od-zaraz-pakowanie-przekasek-w-firmie-z-londynu/

ID ogłoszenia: 18460d5dbc2db1d3