6,80 GBP/h

Od zaraz bez języka dam pracę w Anglii Swanley na produkcji sałatek owocowych

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Swanley
  • Opublikowany: 11 czerwca 2015 04:46

Aktualna praca w Anglii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka angielskiego na produkcji sałatek owocowych. Oferta ze Swanley przy pakowaniu wyrobów na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Swanley, Southfleet oraz Gravesend, Anglia

Zarobki: 6,80 GBP/h

Termin: wyjazd pilny!

Obowiązki:

  • Zadania wspomagające prace produkcyjne.
  • Prace polegają między innymi na: dbanie o składniki, przygotowanie produktów, mieszkanie zgodnie z recepturą, pakowanie, porządkowanie miejsca pracy.
  • Inne zadania również mogą zostać zlecone.

Wymagania:

  • obowiązkowość, dyspozycyjność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • znajomość języka i doświadczenie w pracy produkcyjnej nie jest wymagane

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • przejrzysty system zatrudnienia
  • zatrudnienie w solidnej firmie
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia produkcyjnego
  • zatrudnienie od zaraz
  • dużo godzin

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Numer telefoniczny: 07889365748

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-na-produkcji-salatek-owocowych-bez-znajomosci-jezyka-swanley/

ID ogłoszenia: 4495578bf6df29ab

16 komentarzy na “Od zaraz bez języka dam pracę w Anglii Swanley na produkcji sałatek owocowych”

  1. Dzwonilem pod podany nr i nie mozna sie dodzwonic , komus sie udało ? Czekam na odpowiedz i pozdrawiam .

  2. Dzień dobry. Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą i gotowa do podjęcia pracy. Bardzo prosze o odpowiedz.

  3. produkcja salatek owocowych na 12 czerwca 2015 @ 11:24

    witam jestem zainteresowana panstwa oferta ja i kolezanka pracowalysmy na produkcjach ja pracowalam w holandii przy rozbioze kurczaka slodyczach,w szklarniach moj numer to 538840380 prosze o pozytywne rozpatrzenie pozdrawiam

  4. Witam Państwa bardzo prosze o kontakt jestem zainteresowany Państwa propozycją
    pracy.
    Prosze o kontakt pod numerem 889528527
    Pozdrawiam
    Michał Barut

  5. Witam Jestem bardzo zainteresowany pracą na produkcji (razem z 3 kolegami)
    Mamy doświadczenie ,nie karani, sumienni ,bez problemów zdrowotnych i gotowi do podjecia pracy, znamy dobrze język angielski ,możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
    Mój numer tel 516 988 053

  6. Witam Jestem bardzo zainteresowany praca na produkcji (razem z 3 kolegami)
    Mamy doswiadczenie ,nie karani,sumienni,bez problemów zdrowotnych i gotowi do podjęcia pracy,znamy dobrze język angielski ,możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

  7. Paweł (23 lata) na 17 czerwca 2015 @ 10:15

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą, jestem gotów do wyjazdu w każdej chwili – choćby jutro. proszę o kontakt mailowy. Mam doświadczenie w pracy na produkcji. Pozdrawiam.

  8. Witam,
    Jestem zainteresowany praca u Państwa.
    Mieszkam w Gravesend, proszę o kontakt 07546718826.
    Pozdrawiam.

  9. Witam Państwa jestem zainteresowana pracę mogę podjąć od zaraz
    Proszę o kontakt

  10. Witam serdecznie, jestem wraz z chłopakiem zainteresowani Państwa oferta. Jesteśmy młodymi ludźmi- mój chłopak ma 22 lata a ja 20. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Jesteśmy młodzi, sumienni, energiczni, dyspozycyjni, odpowiedzialni. Proszę o kontakt. Pozdrawiam

  11. Witamy!
    Jesteśmy dwiema pracowitymi, uczciwymi i zaradnymi dziewczynami. Mamy po 20 lat, same się utrzymujemy i chciałybyśmy zarobić na szkołę. Jesteśmy zainteresowane podjęciem pracy OD ZARAZ. Mamy doświadczenie w pracy w grupie, szybko się uczymy.
    Kontakt: 537015227 – katarzynq.ks@gmail.com lub 605459812
    Pozdrawiamy

  12. Agnieszka Penkalla na 24 czerwca 2015 @ 11:28

    Witam jestem bardzo zainteresowana tą ofertą pracy mogę wyjechać od zaraz .Proszę o kontakt

  13. witam jestem zainteresowany praca prosze o kontakt tel 07874807419 lub +48504138285 aktualnie jestem w angli
    pozdrawiam artur

  14. Witam, chętnie przyjmę ofertę pracy. Prosze o kontakt 508627250