8,55 GBP/h

Od zaraz bez języka ogłoszenie pracy w Anglii dla par na magazynie zoologicznym Luton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 stycznia 2019 00:59

Aktualna od zaraz aktualna oferta pracy w Anglii dla par na magazynie zoologicznym. Zatrudnienie 2019 w Luton bez znajomości języka przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu – komisjoner

Miejsce zatrudnienia: Luton, Anglia

Pensja: 8,55 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie zoologicznym przy zbieraniu zamówień a także przygotowywaniu towarów do wysyłki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna również za rozładunek i rozmieszczanie produktów na półkach magazynowych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie pracy jako magazynier
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • dostępność na 3 miesiące
  • gotowość do podjęcia pracy w Anglii od zaraz

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące zatrudnienia
  • wsparcie polskojęzycznych team leaderów
  • dobre zaplecze socjalne
  • legalne warunki zatrudnienia
  • wdrożenie zorganizowane w języku polskim

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • ukemployment@europe.com z dopiskiem w tytule: „Magazyn zoologiczny Luton”

Rekrutacja otwarta jest do końca stycznia 2019.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-anglia-na-magazynie-zoologicznym-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-luton-2019/

ID ogłoszenia: 8695c32640a30a08