od 134,50 DKK/h

Od zaraz bez języka praca w Danii na magazynie hurtowni AGD z Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Długość umowy: do uzg.
  • Opublikowany: 11 grudnia 2021 00:20

Bez znajomości języka w rejonie Aalborg możliwa do podjęcia ciekawa praca w Danii na magazynie hurtowni z AGD. Zatrudnienie dostępne od zaraz przy kompletacji zamówień. Możliwe będzie zakwaterowanie na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik magazynu AGD

Lokalizacja: Aalborg, Dania

Wynagrodzenie: 134,50 DKK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie towarów zgodnie zamówieniem, dbanie o porządek w miejscu pracy, rozładunek dostaw, aktualizowanie danych w systemie komputerowym itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, pracowitość, zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie na pół roku w oparciu o duńską umowę o pracę
  • przeszkolenie pracownicze
  • wysokie zarobki oraz opcje otrzymywania premii
  • ubezpieczenie oraz świadczenie socjalne
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 2600 DKK miesięcznie od osoby w pełni wyposażonych mieszkaniach

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/62/21

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker2022@post-online.dk

ID ogłoszenia: 3261b3a414181b0