2150-2650 € brutto

Od zaraz bez języka praca w Niemczech dla par na produkcji kremu czekoladowego Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 15 lipca 2020 04:01

Oferujemy od zaraz zatrudnienie w fabryce z Kolonii przy produkcji kremu czekoladowego. Praca w Niemczech bez znajomości języka również dla par z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: waha się od 2150 do 2650 euro brutto/mc w zależności od posiadanych kwalifikacji

Opis stanowiska pracy:

  • praca na stanowisku skoczka – na różnych etapach produkcji w zależności od aktualnego zapotrzebowania
  • początkowo pracownik przejdzie szkolenie pracownicze z zakresu BHP, stanowiskowe i zasad pracy w zakładzie
  • obowiązki jakie będą przydzielane to między innymi: pakowanie, obsługa oraz konserwacja maszyn, odmierzanie i mieszanie składników

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • brak nałogów
  • solidność
  • gotowość do podjęcia pracy na dłużej

Oferujemy:

  • pracę w systemie trójzmianowym na pełny etat
  • opiekę rezydenta Polaka na miejscu
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w hotelu pracowniczym za 150 euro/mc od osoby albo 250 euro/mc od pary
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem CV na adres poniższy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 06/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-od-zaraz-praca-niemcy-bez-jezyka-przy-produkcji-kremu-czekoladowego-koln/

ID ogłoszenia: 1265f08b9cc1a946