do negocjacji

Od zaraz bez znajomości języka Holandia praca przy pakowaniu drobiu, Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: OSS, Haga
  • Opublikowany: 26 października 2017 01:35

Od zaraz do podjęcia legalna praca w Holandii przy pakowaniu elementów mięsa drobiowego przy taśmie w zakładzie z Hagi oraz Oss. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego jest możliwe.

Pracownik Produkcji- Przemysł spożywczy

Agencja pracy LiderJob (cert. 16198) poszukuje osoby chętne do pracy w przemyśle spożywczym.

Obowiązki:
– prace magazynowe,
– zbieranie zamówień,
– pakowanie produktów mięsnych,
– kontrola jakości,

Wymagania:
– niekaralność,
– gotowość do wyjazdu,
– sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:
– cotygodniowo wypłacany dodatek wakacyjny
– zarobki w euro co tydzień,
– opiekę polskojęzycznego koordynatora,
– zakwaterowanie,
– transport do pracy,
– ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.liderjob.pl lub przesłać swoje CV na adres e-mail: biuro@liderjob.pl.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy pod numerami telefonu:
+48 509 240 000 lub +48 500 017 878. Kontakt w godzinach od 9 do 17.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”
ALL-TAX: PRACOWAŁEŚ ZA GRANICĄ? Z NAMI RÓWNIEŻ ODZYSKASZ PODATEK !
Holandia, Niemcy, Belgia, Anglia, Norwegia, Dania. Zgłoś się do nas! Więcej informacji +48 505 148 600

ID ogłoszenia: 80059f09f5145c03

ilość wszystkich wyświetleń: 1061, dzisiaj: 1