od 27 000 CZK brutto

Od zaraz Czechy praca produkcja foteli samochodowych bez znajomości języka Kvasiny

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Kvasiny
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2021 00:58

Na produkcji foteli samochodowych poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Czechach 2021. Zatrudnienie w Kvasinach bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kvasiny.

Wynagrodzenie: od 27 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie foteli samochodowych na linii produkcyjnej zgodnie z instrukcją;
  • pracownik będzie również nakładał tapicerkę, a także obsługiwał maszyny produkcyjne;
  • przeprowadzanie kontroli jakości gotowych już produktów.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialność;
  • chęć wykonywania pracy o charakterze fizycznym;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • pracę od zaraz;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bezpłatny dojazd do/z pracy;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • bony żywnościowe;
  • nowoczesne miejsce pracy;
  • czeską umowę o pracę i ubezpieczenie zdrowotne;
  • transport z Katowic do Czech;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

beata.swirk@manuvia.com albo można także zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 280

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/monter-foteli-kvasiny-cz/

ID ogłoszenia: 4686082cad5ee3e6