do uzgodnienia

Od zaraz dam fizyczną pracę w Holandii przy rozładunku-załadunku opon, Moerdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Moerdijk
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 01:12

Od zaraz poszukiwane osoby do podjęcia fizycznej pracy w Holandii w firmie dystrybucyjnej z Moerdijk przy rozładunku i załadunku opon samochodowych.

BRANŻA: Production
REGION: The Netherlands, Moerdijk
ILOŚĆ MIEJSC: 1

Opis stanowiska:

ręczny załadunek/rozładunek opon,
rozładunek/załadunek tirów,
układanie towaru na paletach oraz na magazynie,
zbieranie zamówień i przygotowanie towaru do wysyłki
Ciężka fizycznie praca (różnych rozmiarów ciężkie opony, między innymi do samochodów ciężarowych !)

Wymagania:

BSN numer (SOFI nr)
prawo jazdy kat. B,
gotowość podjęcia pracy w godzinach nadliczbowych oraz w systemie zmianowym,
chęć i motywacja do pracy
Oferujemy:

dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki,
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego,
możliwość długoterminowej współpracy,
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
zakwaterowania
ubezpieczenia
transport lokalnego

ID ogłoszenia: 1775b156ca43528f

ilość wszystkich wyświetleń: 664, dzisiaj: 1